- Úvodní stránka - Koncept CSR award - Porota - Soutěžící - ČSOB - Deloitte - LMC - Plzeňský prazdroj - T-Mobile - StavebninyX.cz - Kontakty - Partneři - Časté dotazy >

Společenská odpovědnost ČSOB


ČSOB klade dlouhodobý důraz na spokojenost svých zaměstnanců i svých zákazníků. Banka si klade za cíl chovat se odpovědně k prostředí, ve kterém se nacházíme. ČSOB má vysoko nastavené své standardy již od své historie. Díky mnoha programům podporuje své zaměstnance i komunitu v rámci ČR.

Ekologická budova

Pokud jste někdy navštívili některou pobočku ČSOB, jistě dáte za pravdu, že pro spokojenost zákazníků je uděláno maximum. Banka svoji společenskou odpovědnost bere velmi vážně, což je i důvod, proč investovala do ekologické budovy. ČSOB však náležitě pečuje i o firemní kulturu, která je též velmi důležitá.

Finanční gramotnost

Vzdělání, zvyšování finanční gramotnosti a celková péče o vzdělání trhu je pro ČSOB jedním z důležitých témat, kterým se dlouhodobě zabývá. Aktivity banky však nejsou zřetelné pouze ve velkých městech jako Praha apod., ale banka neopomíjí ani méně ekonomicky rozvinuté regiony jako je například sever Čech atp.

Zapojení zaměstnanců

Kapitola sama o sobě je pak program pro zapojení zaměstnanců do charitativních projektů, čímž ČSOB završuje svoji společenskou odpovědnost a staví laťku velmi vysoko pro ostatní podniky z tohoto segmentu. Přečtěte si navíc profily firem jako Deloitte, T-Mobile, LMC nebo StavebninyX.