- Úvodní stránka - Koncept CSR award - Porota - Soutěžící - ČSOB - Deloitte - LMC - Plzeňský prazdroj - T-Mobile - StavebninyX.cz - Kontakty - Partneři - Časté dotazy >

Soutěžící v historii CSR Award


Do minulých ročníků CSR Award se přihlásila celá řada společností, které působí na českém trhu. Mezi největší segment přihlášených společností jednoznačce patřily velké korporátní společnosti, které působí na českém trhu již mnoho let. Příkladem můžem i Plzeňský Prazdroj.

Důvod, proč se přihlásili právě větší společnosti byl jednoduchý a to proto, že právě tyto společnosti si uvědomují svou úlohu ve společnosti a dopad svých činností nejen na společnost, ale i životní prostředí, zaměstnance a samozřejmě v neposlední řadě i zákazníky. Jsme velice rádi a cítím vděk, že jsme měli šanci se setkat s předními zaměstnavateli na českém pracovní trhu.

Přesun soutěže CSR Award

V současnosti, kdy je koncept CSR Award na tomto webu pozastaven, najdete soutěž u jiného organizátora. Původní ročníky CSR Award však nezpochyby nasadily laťku velmi vysoko a současní organizátoři mají rozhodně co překonávat. Tento web je nyní provozován pro zachování ducha odpovědných společností. Stále si klademe za cíl rovné konkurenční prostředí, jehož dopady na lidskou společnost budou pouze pozitivní. Stále věříme, že lze dosáhnout ještě lepšího životního prostředí, kterého především v předchozí režimu zaznamenalo celou řadu poškození. Věříme, že vytrvalou osvětou lze další firmy inspirovat k tomu, aby převzali maximální zodpovědnost za své podnikání a své dopady.

Vysoké cíle a inspirace pro ostatní

Soutěž CSR Award si vždy kladla vysoké cíle a věříme, že je tomu tak i u nového organizátora. Vždy jsme chtěli zlepšit ekologický přístup společností, prostředí pro jejich zákazníky a v neposlední řadě samozřejmě i dopad jejich služeb a výrobků na zákazníka. V kombinaci těchto faktorů se nám podařilo najít celou řadu zajímavých společností, které dnes zaměstnávají desítky tisíc zaměstnanců po celé ČR i v Evropě. Soutěž CSR Award byla od počátku inspirována právě ze zahraničí, kde jsou výše zmíněné faktory hlavní měřítkem pro zodpovědnost společností.

StavebninyX.cz - hlavní provozovatel

Pro zachování inspirace a informací o této soutěži se právě současný provozovatel rozhodl pro obnovení celého webu. Tímto provozovatelem je přední poptávkový portál StavebninyX.cz, prostřednictvím kterého každý den poptávají zakázníci stavební materiál, aby si následně objektivně porovnaly ceny, termíny i podmínky dodání. StavebninyX.cz bezesporu přispívá české společnosti narovnáním konkurenčního prostředí. Dovoluje, aby se i malý dodavatelé dostaly k velkým zakázkám. Řemeslníci si tak mohou získat přístup k poptávkám.