- Úvodní stránka - Koncept CSR award - Porota - Soutěžící - ČSOB - Deloitte - LMC - Plzeňský prazdroj - T-Mobile - StavebninyX.cz - Kontakty - Partneři - Časté dotazy >

StavebninyX.cz


I poptávkové servery jako StavebninyX.cz musí nést společenskou odpovědnost nejen za vše, co na svých stránkách publikují, ale i za své podnikatelské chování, tedy za činy, které by mohly negativně ovlivnit jiné subjekty, například jiné servery se stejným zaměřením nebo dokonce zákazníky. StavebninyX.cz si tuto odpovědnost přiznávají a dodržují proto nepsané morální a etické zásady jak vůči konkurenci, tak uživatelům webu.

Žádné nekalé praktiky vůči konkurentům

Poptávkový server StavebninyX.cz se i přes velký počet konkurenčních subjektů nesnižuje k žádným nekalým praktikám vůči konkurenci. Nedopouští se účelného očerňování či pomlouvání konkurenčních webů a nesnaží se je nijak účelově znevýhodnit či poškodit. Server striktně dodržuje zásady odpovědného chování na internetu i v marketingu a je si vědom, že by opačné chování vedlo ke ztrátě důvěry u zákazníků.

Neustále vylepšovaný web StavebninyX.cz

Společenskou odpovědnost je třeba převzít nejen za přístup ke konkurenci, ale i k vlastním uživatelům a tedy potencionálním zákazníkům a zákazníkům. Pro StavebninyX.cz je důležité, aby se na jejich stránkách návštěvník cítil dobře a aby byly uživatelsky příjemné, tedy se snadno ovládaly, nabízely přehlednou nabídku služeb a neobsahovaly žádné rušivé elementy. Proto je web StavebninyX.cz neustále vylepšován ke spokojenosti uživatelů. Samozřejmostí je potom pro StavebninyX.cz citlivé nakládání s osobními údaji, zákazníci se tedy mohou na webu i při zadávání dat cítit bezpečně, či transparentnost obchodních podmínek.

Více času pro vás a vaší rodinu

Web StavebninyX.cz je založen na podávání poptávek na služby či výrobky z oblasti stavebnictví, v nichž zákazník specifikuje své požadavky a jeho poptávka je poté doručena do schránek prodejců, dodavatelů a poskytovatelů služeb, kteří obratem odešlou odpověď v podobě nabídky. Výhodou pro zákazníka, který k poptání využije server StavebninyX.cz je široký záběr oslovených subjektů, tedy nemusí rozesílat poptávky jednotlivě a také možnost pohodlného srovnání doručených nabídek, z nichž si zákazník vybere pouze tu, která nejvíce splňuje jeho očekávání. Zájemce tak získá přehled o možnostech trhu. Zákazník ušetří čas i náklady a může je investovat do svých dalších projektů. Zaslání poptávky je navíc zcela zdarma.